bagaobere

[Înscrieri] Winter Cup CS:GO 2020

Recommended Posts

IMG-20201022-WA0120.jpg.0133301ddffbe919d64c1a7e4737c723.jpg

Înscrieri calificări Winter Cup CS:GO

  • Înscrierile în calificările Winter Cup se realizează pe bază de invitație.
  • Cei ce vor sa participe la calificări, vor trebui să lase reply la acest topic după modelul de mai jos, dorim să adoptam acest model pentru a putea distribuii echipele pe grupele de calificări.
  • Automat cei care au lasat reply vor fi adaugati in turneu .
  • Important de citit aceste 3 regulamente :
  1. Regulament CS:GO 5 vs 5  CLICK AICI
  2. De citit DESCRIEREA turneului - CLICK AICI
  3. Crează echipa de 5 vs 5 CLICK AICI
  4. IMPORTANT sa fiți pe canalul de discord al comunitatii CLICK AICI : DA / NU sunt conectat.

Model de înscriere si de respectat :

  1. Nume echipă:
  2. Link catre echipa voastră:
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare / NU , nu am citit nu știu unde găsesc toate aceste date pentru a mă putea înscrie:
  4. DA/NU am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD  exemplu in poza Screenshot_20201109-193346.jpg.eddcbede6b75bf78d2c101cb68cd4437.jpg

 

 

 


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: Astrak eSports
  2. Link catre echipa voastră: 
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Kryzen.MARMOTA said:
  1. Nume echipă: Astrak eSports

Vei fi repartizat in GRUPA C .  succes


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/29/2020 at 2:24 PM, bagaobere said:

1.numele echipei:Nasty

2.link echipa:

 3.

  1. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  1. GameAcces
  2. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NOSWEAR said:
  1. Nume echipă: GameAcces
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/182-gλ-csgo/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare / NU , nu am citit nu știu unde găsesc toate aceste date pentru a mă putea înscrie:

Ai fost repartizat in Grupa A.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: [RB] Esports
  2. Link catre echipa voastră:
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: SoferiPeTras
  2. Link catre echipa voastră:
  3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, GeoMHL said:
  1. Nume echipă: [RB] Esports
  2. Link catre echipa voastră:
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

 

 

10 minutes ago, -s1ko- said:
  1. Nume echipă: SoferiPeTras
  2. Link catre echipa voastră:
  3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

Echipa Soferi pe tras a fost adăugată în grupa B, iar echipa [RB] Esports a fost adăugată in grupa E.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Winnie said:
  1. Nume echipă: echipa in devenire
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/261-echipa-in-devenire/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Echipa ta a fost adaugata in grupa F


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, 48kg kid Casi said:

1.Echipa care rupe norii.Baietii stie cs go,si speram sa nu pierdem la 0

lol.jpg

3.Da am citit regulamentul

În primul rând, nu există echipa creată pe forum. Poți să o creezi AICI . În al 2-ea rând, nu există punctul 3, deci nu respectă modelul. În al 3-ea rând, nu ai citit regulamentul. Dacă îl citeai, ai fi găsit cum să îți creezi echipa pe forum.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume echipa; Echipa rupe norma

link catre echipa; voastra

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Edited by 48kg kid Casi

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, 48kg kid Casi said:

Nume echipa; Echipa rupe norma

link catre echipa; voastra

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Ai fost repartizat in grupa G

https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/view/44-grupa-g-winter-cup/


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Orfelinatu 3 petale
2. 

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

Edited by nusgeypromit

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nume echipa: orfelinatu 3 petale

2.

3.Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Kevin klimai said:

1.Nume echipa: orfelinatu 3 petale

2.

3.Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Veti fi repartizati in GRUPA H , dupa ce veti completa echipa cu minim 5  membri maxim 7 ( 2 rezerve) . important sa fiti toti online pe Serverul de discord GAMEACCES, pentru organizarea meciurilor din grupe dar si din turnee ( CLICK AICI pentru conectare discord gameacces ) 


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Echipei tale ii lipsesc alti 3 membri pentru a fi completa. Si te rog scrie si  id discord daca esti conectat pe discordul gameacces deoarece organizarea meciurilor/ turneele se tin pe discord.

Revino cu reply cand echipa ta este completa dar si cu id discord

6 hours ago, ✪KeNッ cs.money said:
  1.  DeaDKingS Esports Ro
  2. Da am citit Regulamentul
  3. KeN#0719

 

  • Like 1

dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, ✪KeNッ cs.money said:
  1.  
  2.  
  3.  
  4. KeN#0719

Nu esti nici tu nici echipa pe discordul gameacces conectati-va pe discord https://discord.com/invite/QJZmRKz

On 11/5/2020 at 10:04 PM, Kevin klimai said:

1. orfelinatu 3 petale

 

La fel si voi . Conectati-va pe discord


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume echipă: COLD Gaming

Link catre echipa voastră: 

 

 

Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

IMPORTANT ID discord ( de pe serverul de discord Gameacces ) PiCSiQ-#1234

Daca ai putea sa ne repartizezi in grupa H sau G, deoarece un baiat de la noi nu poate juca sambata, fiind ocupat cu niste treburi, iar din ce am observat, meciurile din aceste grupe se joaca duminica, mersi mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nume Echipa: RedPack

2.Link: 

 

3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PiCSiQ said:

Nume echipă: COLD Gaming

Link catre echipa voastră: 

 

 

Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

IMPORTANT ID discord ( de pe serverul de discord Gameacces ) PiCSiQ-#1234

Daca ai putea sa ne repartizezi in grupa H sau G, deoarece un baiat de la noi nu poate juca sambata, fiind ocupat cu niste treburi, iar din ce am observat, meciurile din aceste grupe se joaca duminica, mersi mult.

Ai fost repartizat in grupa C


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minutes ago, WiZ said:

1.Nume Echipa: RedPack

2.Link: 

 

3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Ai fost repartizat in grupa A


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Translate

    EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRomanianRussian

  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 1 Guest (See full list)

    There are no registered users currently online