bagaobere

[Înscrieri] Winter Cup CS:GO 2020

Recommended Posts

56 minutes ago, WiZ said:

1.Nume Echipa: RedPack

2.Link: 

 

3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Avem nevoie de  id DISCORD . si sa fii conectat pe serverul de discord GAMEACCES


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hannibal conturi de ds ale membrilor: Mauzer#6192, $tormRag€#7971, DAU 3D MORI HD!#8033,  !Daris!#5542, ionutdanci#9571

Toti sunt pe serverul de ds de GameAccess

 
 
 
 
Message #csgo-discussion

 

 
 
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: Synergy 神
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/281-synergy-神/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare
  4. Discord ID's:  Alpha 神  #2922
                          『H3zZe』#3627
                            Trucker    #7580
                            
    Toporuuu #1314
                            $razvi$     #3905
  5. Toti playerii sunt conectati pe serverul de ds GameAcces.com
Edited by H3zZe

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, H3zZe said:
  1. Team Synergy
  2.  DA
  3.  

Veti fi repartizati in GRUPA B imediat dupa ce echipa va fi completa minim 5 maxim 7 cu 2 rezerve


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Brilliance
  2. Da am citit regulamentul
  3. Da am lasat reply pe canalul TEAM-ROL-DISCORD

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Tedduard said:
  1. Nume echipă: Brilliance
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/285-brilliance/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 
  4. IMPORTANT ID discord ( de pe serverul de discord Gameacces ):Tedduard#2403

Ai fost repartizat in grupa H. Succes. Astept pm discord cu numele echipei si tag id discord de la toti membrii de echipa


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: PROChekers
  2. Link catre echipa voastră 
  3. Nume echipă: PROChekers
  4. Link catre echipa voastră: 
  5. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate :                                                                                                                            DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 
  6. 💕BAMBI💕🦌#6332
  7. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate :                                                                                                                            DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 
  8. 💕BAMBI💕🦌#6332

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ale_ade_11 said:
  1. Nume echipă: PROChekers
  2. Link catre echipa voastră: https://steamcommunity.com/groups/chiec
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate :                                                                                                                            DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 
  4. 💕BAMBI💕🦌#6332

Echipa trebuie creată pe forum, și toți membrii să fie prezenți în ea. Aceasta se poate creea AICI .

De asemenea, ceilalți membrii ai echipei trebuie să dea join în echipa voastră.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, bagaobere said:

Echipa trebuie creată pe forum, și toți membrii să fie prezenți în ea. Aceasta se poate creea AICI .

De asemenea, ceilalți membrii ai echipei trebuie să dea join în echipa voastră.

florindb#4196; fin#3342; Elle3m3nT#6019; _Razvan_Florin _#7881; 💕BAMBI💕🦌#6332

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, ale_ade_11 said:

florindb#4196; fin#3342; Elle3m3nT#6019; _Razvan_Florin _#7881; 💕BAMBI💕🦌#6332

 

7 hours ago, zaw said:

Screenshot_5.png

echipa 5CADAVRE a fost repartizată în grupa B, iar echipa PROCheckers a fost repartizată în grupa D.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: G1psyArmy
  2. Link catre echipa voastră: 
    https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/289-g1psyarmy/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare
  4. Discord ID's:  BiBA-#5106
                          -zAAx-#5451
                           bennyS#3115
                            sh3dovv#1604
                            xSebby96#9763
  5. Toti playerii sunt conectati pe serverul de ds GameAcces.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, xSebby96 said:
  1. Nume echipă: G1psyArmy
  2. Link catre echipa voastră: 
    https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/289-g1psyarmy/
  3. Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare
  4. Discord ID's:  BiBA-#5106
                          -zAAx-#5451
                           bennyS#3115
                            sh3dovv#1604
                            xSebby96#9763
  5. Toti playerii sunt conectati pe serverul de ds GameAcces.com

Ați fost repartizați în grupa E.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/29/2020 at 2:24 PM, bagaobere said:

 

Nume Echipa: MadRatsRo

Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

Share this post


Link to post
Share on other sites
  1. Nume echipă: TheArrows
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/221-thearrows/
  3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare
  4. DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD  exemplu in poza 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/5/2020 at 10:57 PM, nusgeypromit said:

1.Orfelinatu 3 petale
2. 

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare 

 

On 11/6/2020 at 2:31 PM, ✪KeNッ cs.money said:
  1.  DeaDKingS Esports Ro
  2. Da am citit Regulamentul
  3. KeN#0719

Echipa orfelinatul 3 petale a fost adaugat in grupa F, iar echipa DeadKings A fost adaugata in Grupa G.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Phantomytzu said:

Nume Echipa: MadRatsRo

Am/ N-am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

 

2 hours ago, Str1k3r said:
  1. Nume echipă: TheArrows
  2. Link catre echipa voastră: https://www.gameacces.com/forum/index.php?/tournaments/teams/view/221-thearrows/
  3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare
  4. DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD  exemplu in poza 

Echipa MadRatsRo a fost adăugată în grupa H, iar echipa TheArrows a fost adăugată în grupa A.


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nume echipa: The Cataclysmic Humvees
2.Link echipa forum:

3. Am / N-am citit  REGULAMENTUL // DESCRIEREA  calificărilor, mai sus menționate:  DA , confirm că am citit și sunt absolut responsabile pentru inscrierea mea în această calificare
4. da am lasat toate hastagurile coechipierilor si rezervelor pe server

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Crantea said:

1. Nume echipa: The Cataclysmic Humvees
2.Link echipa forum:

3. Am / N-am citit  REGULAMENTUL // DESCRIEREA  calificărilor, mai sus menționate:  DA , confirm că am citit și sunt absolut responsabile pentru inscrierea mea în această calificare
4. da am lasat toate hastagurile coechipierilor si rezervelor pe server

Ai fost repartizat in grupa B


Orice om are dreptul la o bere, dar după ce bea acea bere, devine alt om, iar acesta are și el dreptul la o bere 🙂

 

1471855146_tumblr_mzwnovwpMz1sk2ubxo1_500.gif.6e5bb641e306a72f58e1e11b0eb07892.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume echipă: SkyLords

Link catre echipa voastră: 

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nume Echipa : BananaSquad

2.Link catre echipa voastră: 

3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD 

 
 
Edited by KatalinBeleaua

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, mLcSUPERSTAR said:

Nume echipă: SkyLords

Link catre echipa voastră: 

Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD

Ai fost repartizata in grupa C

22 minutes ago, KatalinBeleaua said:

1.Nume Echipa : BananaSquad

2.Link catre echipa voastră: 

3. Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare

DA am lasat reply cu echipa pe serverul de discord de discord. IMPORTANT  ID discord la TOȚI membrii ( de pe serverul de discord Gameacces ), pe canalul #TEAM-ROL-DISCORD 

 
 

Ai fost repartizata in grupa D
INCERCATI SA FINALIZATI ECHIPA CU MINIM 5 PLAYERI
IMPORTANT PE SERVERUL DE DISCORD GAMEACCES LA TEAM-ROL-CSGO SA LASATI REPLY CU COMPONETII ECHIPEI.


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, KatalinBeleaua said:

1.Nume Echipa : BananaSquad

 
 

Conecteaza-te tu si coechipierii tai pe serverul de discord GAMEACCES https://discord.com/invite/QJZmRKz


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Nume echipa: FC Rasaritul Constanta

2.Link: 

3.Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, LIVU7766 said:

1.Nume echipa: FC Rasaritul Constanta

2.Link: 

3.Am citit REGULAMENTUL//DESCRIEREA calificărilor, mai sus menționate : DA, confirm că am citit și sunt absolut responsabil pentru inscrierea mea în această calificare.

Ai fost repartizat in grupa E


dota_2_liga.png.b9d05762e3f656eed7536ab1df1fc80a.png

Regulament Forum CLICK AICI
Competitii DOTA 2 CLICK AICI  

Competitii Cs:Go CLICK AICI
Regulamente Competitii GameAcces CLICK AICI

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Translate

    EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRomanianRussian

  • Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 1 Guest (See full list)

    There are no registered users currently online